Itthon hvg.hu 2015. március. 05. 08:17

Állítólag jön a beszólogatós Orbán, de van, ami miatt aggódnak

Odamondogatósabb szerepre készült a miniszterelnök a Népszabadság információi szerint, és elképzelhető, hogy bevisznek egy ütést a Jobbiknak még a tapolcai választás előtt. Viszont van, ami miatt tényleg aggódik Orbán környezete.

Orbán Viktor a jövőben odamondogatósabb szerepet felvéve igyekszik majd visszaverni az ellenzék támadásait – mondták a Népszabadság újságírójának fideszes vezetők. A lap csütörtöki cikke szerint a miniszterelnök annyira nem aggódik az egymillió elveszített Fidesz-szavazó miatt, mert bízik abban, hogy nem lesz komoly politikai ellenfele, és hogy a következő három év kormányzati intézkedéseinek kedvező hatása lesz.

Túry Gergely
Ennek ellenére minden fideszes vezetővel megállapodott, hogy katonaként bele kell állniuk a harcba, és bizonyítaniuk kell a lojalitásukat – áll a cikkben.

A Jobbik-veszélyről azt mondták a fideszesek a Népszabadság újságírójának, hogy „a jobbikosok még nem tudják, milyen az, amikor mélyütést kapnak", de majd megtudják, mondta a forrás, lehet, hogy még az áprilisi tapolcai választás előtt.

A Népszabadság szerint egyvalami tényleg aggodalmat kelt a miniszterelnökben, mégpedig az, hogy nem a megfelelő ütemben halad a jobboldali alternatív médiabirodalom felépítése, erről éppen tegnap írtunk ebben a cikkünkben.

 

Hirdetés
hvg360 Gyükeri Mercédesz 2025. február. 17. 19:30

Ha Gordon Ramsay megszerette, nekünk is jó lesz? Az áldott és átkozott margarin

Nincs még egy olyan modern élelmiszer, amelyik kezdettől fogva ilyen erős érzelmeket váltott volna ki, mint a margarin. Tekintettek rá drága terméket kiváltó megmentőként, aztán a drága termék pusztítandó hamisítványaként. Egy időben méltatták azért, hogy egészséges, aztán az volt vele a baj, hogy nem, mostanában pedig mentes és fenntartható alternatívaként tálalják a gyártók. Most, hogy a margarin oldalán Gordon Ramsay-t állította versenybe egy cég, mi sem maradhattunk ki, és megnéztük: vajon tényleg össze lehet keverni a margarint a vajjal? És előállítható otthon, pálmaolaj és mindenféle adalékok nélkül?