2012. november. 13. 11:07 hvg.hu Utolsó frissítés: 2012. november. 13. 14:50 Itthon

Kigyulladt a vécé a vonaton - az utasok kimenekültek

Kigyulladt egy Szolnokra tartó személyvonaton az egyik kocsi vécéje. A tűzben senki nem sérült meg, Rákoshegy és Maglód között nem közlekednek a vonatok - értesült a HavariaPress.

Kedden délelőtt gyulladt ki egy Budapestről Szolnokra tartó személyvonat egyik kocsijában a mellékhelyiség. A lángok átterjedtek a kocsi többi részére is, de az utasoknak nem esett bajuk. A szerelvény Ecser közelében, a nyílt pályán megállt, az utasok épségben elhagyták a vonatot, míg a helyszínre riasztott tűzoltók megfékezték a lángokat.

Az eset miatt Rákoshegy és Maglód között nem közlekednek a vonatok, az utasokat buszokkal szállítják. A Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vasútvonalon jelentős, átlagosan 40 perces késésekre kell számítani. A tűzeset miatt a sülysápi elővárosi vonatok nem közlekednek. A menetrend várhatóan délután áll helyre. A vasúti kocsiban keletkezett tűz okát vizsgálják.

Hirdetés
hvg360 Lengyel Tibor 2025. május. 03. 10:40

Orbán gyors hátraarcot csinált luxizás-ügyben, de még nagyobbat fordult vele a világ a söjtöri ebéd elítélésétől a magánrepülőzésig

Luxusbaloldal, limuzinszocialisták – harsogta Orbántól Szijjártón át Rogánig az ellenzéki Fidesz még 20 éve. Kicsit később, kormányon már nem volt ciki az urizálás. A Rogán család például meg is mutatja, mije van, Orbán Viktor már szégyenlősebb: ő más magánrepülőjét használja és azzal is csak 5 napig volt megértő, ha valakit zavar a NER luxizása, majd gyorsan a „senkinek semmi köze hozzá” álláspontra váltott.