2011. március. 28. 12:59 police.hu Utolsó frissítés: 2011. március. 28. 12:50 Itthon

Randevú lehetőségével csalták a tóhoz, majd megverték az edelényi fiút

Egy edelényi fiatalember "randevúra" érkezett a kazincbarcikai tóhoz, ahol azonban többen megverték.

A napokban egy edelényi fiatalember az egyik közösségi internetes oldalon megismerkedett egy lánnyal, aki "randevúra" invitálta őt a kazincbarcikai csónakázó tóhoz. Az esti órákban indult ismerkedés azonban hamar rémálommá vált - jelenti a police.hu.

A 19 éves edelényi fiatalemberre ugyanis séta közben többen rátámadtak, majd egy baseballütővel a földre küldték, ahol további bántalmazásokat és lelki terrort kellett elszenvednie. A támadók végül elmenekültek a helyszínről.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság nyomozói rövid idő alatt négy elkövetőt fogtak el, akikkel szemben felfegyverkezve elkövetett csoportos garázdaság miatt indított eljárást. Az eljárás adatai szerint az elkövetők egy ismerősüket ért sérelem miatt bántalmazták a sértettet, és a lányt arra használták fel, hogy Kazincbarcikára csalja az edelényi fiút.

 

Hirdetés
Itthon HVG 2025. március. 25. 17:09

„Ma a Pride, holnap mindenki más” – füstgyertyás útlezárás, Mácsai-szavalat és sok-sok rendőr a Hadházy-féle tüntetésen (élő közvetítés)

Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő demonstrációt hirdetett az Erzsébet hídra kedd délutánra, azonban azt a rendőrség nem engedélyezte, így a Ferenciek terén gyülekeznek tüntetők a múlt héten elfogadott, Pride betiltását lehetővé tevő törvénymódosítás miatt. A hidat lezárták.