2012. augusztus. 03. 07:48 MTI Utolsó frissítés: 2012. augusztus. 03. 10:29 Baleset

Indítás közben gyulladt ki két kamion, nem tudják, miért

Kigyulladt három jármű Jászberényben. Az eset során hárman megsérültek.

Két ember súlyosan megsérült pénteki reggel Jászberényben, amikor egy kamion és pótkocsija, valamint egy másik kamion pótkocsija indítás közben, eddig ismeretlen okból kigyulladt – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelem.

A tűzeset a város külterületén, az egyik helyi cég kamionparkolójában történt, a szállítóeszközök a cég saját járművei. A két sérültet a mentők a helyszínen elsősegélyben részesítették, majd kórházba szállították.

A jászberényi tűzoltók három járművel, összesen 11 emberrel vonultak a helyszínre a mentéshez és az oltáshoz.

Hirdetés
hvg360 Lengyel Tibor 2025. április. 27. 09:31

Mikor lehet végre újra akasztani? – Nem Lázár János az egyetlen, aki szorgalmazná a halálbüntetés visszaállítását

Lázár János és a magyar társadalom fele-kétharmada régóta halálbüntetés-párti, de a miniszter újabban gyakran emlegeti ezt. Pedig most sincs realitása a halálbüntetés visszaállításának, ahogy 2002-ben sem volt, amikor Orbán Viktor vetette fel. Magyarországon utoljára 1988-ban akasztottak, de a világ sok országában most is népszerű a kivégzés, főleg Kínában és a Közel-Kelet országaiban.