Az inflációkövető díjkorrekciónak nevezett jelentős áremelés szépen megtömte a Telekom pénztárcáját
A vártnál jobban nőtt a vállalat profitja és bevétele.
A vártnál jobban nőtt a vállalat profitja és bevétele.
Közel harmadával esett vissza a Huawei bevétele, derül ki az első félév eredményeit bemutató pénzügyi jelentésből, melyet meglehetősen borús hangnemben ismertetett a vállalat elnöke.
Renault francia autógyártó csoport a koronavírus-járvány által dominált 2020-as évben rekordszintű, több mint 8 milliárd eurós veszteséget könyvelt el az elmúlt évre kiadott pénzügyi jelentése szerint. Erre az évre nem is közöltek pénzügyi előrejelzést, csak annyit, hogy a költségcsökkentési tervüket a kitűzött dátum előtt teljesítik.
Az Apple három hónap alatt 64 milliárd dollárt szedett össze, mindezt úgy, hogy az iPhone-okból 3 milliárd dollárral kevesebb bevétele keletkezett a cégnek.
A mikrovállalkozásokra sem lehet panasz.
Az utóbbi napokban az összes magyarországi áram- és gázszolgáltató publikálta a tavalyi éve pénzügyi adatait. A veszteségek egyharmaddal 43 milliárdról 66,5 milliárd forintra híztak. A tulajdonosok mindennek tetejébe a magas osztalékfizetéssel szárazra szívták a vállalatok tankjait.
A sok negyedéve csökkenő profit és az egyre vészjóslóbb előrejelzések után veszteségbe fordult a tajvani okosmobil-gyártó. A HTC története során először veszteséges.
Hiába a szakma szerint jól sikerült HTC One, a gyártó pénzügyi eredményei továbbra is rosszak, rosszabbak a tavalyinál.
A Samsung saját becslései szerint a tavalyi év utolsó negyedévében rekord mennyiségű hasznot sikerült összehoznia az okosmobilos eladásokból.
Az Apple egyetlen terméke több pénzt termelt az idei első negyedévben, mint a Microsoft teljes termékportfóliója.
A JP Morgan mintegy 25 milliárd dolláros, hasznot hozó kötvénycsomagot tett pénzzé, hogy a derivatív-piacon korábban...