Teljes volt a káosz a Péterfy kórház patológiáján, ahol két azonosítatlan holttestet találtak
Az ügyben lezárult a belső vizsgálat és a belügy is ellenőrzött, utóbbi szerint minden rendben van.
Az ügyben lezárult a belső vizsgálat és a belügy is ellenőrzött, utóbbi szerint minden rendben van.
A holttesteket méltatlan körülmények között tárolták a kórház patológiáján és mindez azt követően derült ki, hogy elbocsátották a kórház boncmesterét és boncsegédjét.
Karácsony előtt került fel a TikTokra, és már majdnem 1 millió megtekintésnél jár az a videó, amit az új-zélandi igazságügyi orvosszakértő, Judy Melinek készített. A szakember egy diákja kérdésére válaszolt, aki arra volt kíváncsi, melyek a leggyakoribb, egyébként megelőzhető halálesetek.
A 29 éves Gonzalo Montoya Jiménez nem mutatott életjeleket, ezért az őt vizsgáló orvos halottnak nyilvánította – majd ugyanígy tett két másik is. A férfi azonban nagyon is élt.
A szexnek számos jótékony fizikai és pszichológiai hatása van, ám létezik egy árnyoldala is. A Westminsteri Egyetem patológusa közölt összefoglalót erről a legújabb kutatások alapján.
Magyar György ügyvéd ingyen vállalta az ügyet.
Elképzelhető, hogy a hamvasztás árát akarta eltenni.
A 24.hu úgy tudja, hogy egy tanút is kihallgatott a rendőrség a családi ház udvarán talált testrészekkel kapcsolatban.
A patológusok a hamvasztásos temetést javasolják.
Még nem fejeződött be a bonctermek felújítása, ezért a holttesteket a Nyírő Gyula Kórházba kell szállítani, majd onnan vissza a Jánosba.
Már 42 napja a patológián volt egy idős férfi holtteste, amikor értesítették erről a családját. A 83 éves budapesti férfi boltba indult reggel, de már nem tért haza. A család kiplakátolta a kerületet, hogy megtalálják az eltűnt rokonukat, de nem jelentkezett senki. A kórházakban és a mentők sem tudtak róla semmit. Már több mint egy hónapja eltűntként keresték, mire kiderült, hogy szívrohamot kapott és elhunyt. A Semmelweis Egyetem elnézést kért – hangzott el a pénteki RTL Híradóban.
A patológiáról a legtöbb embernek a boncasztal jut eszébe, nem pedig a mikroszkóp és a százmilliós DNS-elemző gépek. Az Országos Onkológiai Intézet patológusai „űrközpontban" dolgoznak, mégis jóval kevesebbet keresnek, mint nyugati kollégáik.