Itt az újabb filléres repülőjegy az USA-ba, de résen kell lenni
Nem kamu, valóban meg lehet járni az USA-t oda-vissza 50 ezer forint alatt is, de nagyon ügyesnek kell lenni. Itt a Norwegian korábban beharangozott fapados amerikai ajánlata.
Nem kamu, valóban meg lehet járni az USA-t oda-vissza 50 ezer forint alatt is, de nagyon ügyesnek kell lenni. Itt a Norwegian korábban beharangozott fapados amerikai ajánlata.
Nem Hévíz, nem Budapest, nincs köze a Balatonhoz: a Lonely Planet által összegyűjtött legjobb low budget úti célok között csak Namíbia, Nepál, Porto és Velence előzi meg a magyar várost.
Átalakítja viteldíjrendszerét a Wizz Air, felfüggeszt két prémium kategóriát és helyettük bevezet egyet. A Wizz Air szerint így nagyobb rugalmasságot kínálnak az utasoknak.
A Wizz Air bejelentette, hogy 2015 májusától bevezeti az ülőhelyfoglalást, 2015. május 4-től a kijelölt útvonalakon, 2015. május 19-től pedig az összes útvonalon élvezhetik az utasok az ülőhelyfoglalást, amely április 8-tól a foglalási folyamat részévé válik.
Tett egy lépést a KLM a low cost szfére felé: a fapados légitársaságokhoz hasonlóan poggyászdíjat vezet be Európán belül közlekedő járatain.
A Wizz Air új járatot indít Budapestről Grúzia második legnagyobb városába, Kutaiszibe 2014. szeptember 30-tól, amely kezdetben hetente kétszer közlekedik majd.
A londoni Gatwick reptérrel kötött hosszú távú stratégiai megállapodás értelmében a Norwegian fapados légitársaság 2014-től észak-amerikai járatokat indít London második számú repülőteréről – közölte a légitársaság.
A Wizz a szállított utasok száma alapján az ötödik legnagyobb európai low cost légitársaság. A Ryanair minden szempont szerint első a listán. A légitársaság négy új útvonal üzemeltetését kezdi meg tizenkilencedik bázisáról 2014 júliusában.
Nehéz kérdés, szinte sosem tudja senki, hogy voltaképpen melyik fapados is a legolcsóbb. Itt egy összehasonlítás, amelyik legalább megpróbál irányt mutatni.
A versenyhivatal 10 milliós bírsággal "díjazta", hogy a Ryanair megtévesztő reklámokkal operált.
A múlt évben a Ryanair tette zsebre a legnagyobb nyereséget a fapados légitársaságok között, a legtöbb utast pedig az amerikai Southwest szállította.
Már több mint hárommilliószor használták a magyar fejlesztésű, spontán utazást támogató Drungli.com-ot. Az elérhető repülőjegyeket ár szerint listázó oldal segítségével eddig a legtöbben Párizsba, Barcelonába és Milánóba foglaltak jegyet random utazásukhoz, míg Budapestre Brüsszelből ruccantak ki a legtöbben.