Futurisztikus járművel jelentkezett a hoverboard feltalálója
Neki elhisszük, hogy ez a fura koncepció működni fog.
Neki elhisszük, hogy ez a fura koncepció működni fog.
130 ezer forint fölé is elmegy az átlag vásárló.
Az ITM újabb vizsgálata árulkodik erről.
A tizennégy vizsgált eszköz közül csupán kettő használata veszélytelen, a többi forgalmazását megtiltották.
A lustaság sokszor zseniális ötleteket szül.
A Budavári Önkormányzat július 15-től megtiltja az elektromos járművek használatát a kerületben.
Olvasónk olyasmit látott a hétvégén, amit csak nehezen lehet elképzelni.
Betanulás nélkül, azonnali sikerélménnyel kecsegtet egy új kétkerekű, ami egyfajta átmenetet képez a légdeszkák és a hagyományos Segway között. És akár telefonról is távirányítható. Kipróbáltuk.
Nem kevés cég próbálkozik most a drónok előretörésével olyan méretű járműveket csinálni, amellyel egy ember is kényelmesen röpködhet.
Lebegni ugyan még nem tud, de olyan szépen siklik, mintha nem is lenne kereke. Kipróbáltuk az iHovert, amiben ráadásként még Bluetooth és sztereó hangszóró is van. Kortól és nemtől függetlenül hatalmas élményt jelent
Szinte hemzseg az internet az olyan videóktól, amelyeken valaki megpróbál használni egy légdeszkát, majd néhány méter bénázás után nagyot esik. A műfajt valószínűleg egy szaúd-arábiai férfi fejlesztette tökéletesre: az ő mutatványa után minden bizonnyal üvegesre is szükség volt.
Felfüggesztette egyháza azt a Fülöp-szigeteki katolikus papot, aki a karácsonyi éjféli misén légdeszkával gurult a padsorok között, onnan énekelt és köszöntötte a híveket. A történet jó apropó, hogy elővegyük a mi magyar gördeszkás papunkról készült videót is.