Új funkciókat élesített a Google a mesterséges intelligenciában, már többet tud a Bard
Több mint 20 programozási nyelven indult el a Google Bard kódolási funkciója, mely több területen is segítheti a szoftverfejlesztőket.
Több mint 20 programozási nyelven indult el a Google Bard kódolási funkciója, mely több területen is segítheti a szoftverfejlesztőket.
Megéri hibákra vadászni az OpenAI mesterségesintelligencia-rendszereiben, ugyanis 200-tól 20 000 dollárig terjedő jutalom járhat egy hiba bejelentéséért.
Nagy lenne a baj, ha egy repülőgép hajtóművében üzem közben derülne ki a gyártási hiba. Ezért fejlesztettek az amerikai MIT műegyetemen olyan rendszert, amellyel 3D-s nyomtatás közben azonnal kideríthetők a rendellenességek.
Hibavadász programot indított a Sony, hogy kiderüljön, milyen sérülékenység lapul a PlayStation 4-ben és a PlayStation Netwörkben. A megtalált hibákért fizetni is fog a cég.
A 19 éves argentin Santiago Lopez lett az első, aki elérte az 1 millió dolláros, vagyis nagyjából 278 millió dolláros keresetet a független hibavadász platformon, a HackerOne-on.
Világszerte több országban is használnak már elektronikus rendszert a képviselő-választások és népszavazások lebonyolításához. Svájcban most arra biztatják az embereket, a tesztidőszak során próbálják meg feltörni a rendszert.
Az űrhajósok nincsenek közvetlen veszélyben. Most azon dolgoznak, hogy megtalálják a hiba helyét.
Több mint 15 ezer dollárral (négymillió forintnál is többel) lett gazdagabb az az etikus hacker, aki a Google hibakeresőjében fedezett fel sebezhetőségeket.
A Facebook nyilvánosságra hozta, hogy mennyit költött tavaly, illetve 2011 óta arra, hogy minél nagyobb biztonságban használhassuk a legnagyobb közösségi oldalt.
A Google számára nem csupán a szavak szintjén fontos a biztonság, összességében dollármilliókat fizet a feltárt hibákért.
Fizetni fog a Prezi annak a biztonsági szakembernek, aki a hibafelkutatási program keretében, de kissé más úton talált rést a vállalat pajzsán.
A Google jelentősen megváltoztatta a biztonsági rések felfedezői számára kialakított jutalmazási rendszerét. Mostantól egy komolyabb hiba, akár 20 ezer dollárt is érhet.