Megtanult magyarul a Microsoft Office egyik legjobb funkciója
A legtöbbek által használt irodai programcsomag mesterséges intelligenciája is tud magyarul, így képes feldolgozni a szöveges parancsokat a Word, az Excel és a PowerPoint.
A legtöbbek által használt irodai programcsomag mesterséges intelligenciája is tud magyarul, így képes feldolgozni a szöveges parancsokat a Word, az Excel és a PowerPoint.
Fellélegezhet a tudomány, a jövőben már nem alakítja okvetlenül dátummá az emberi gének neveit az Excel: kikapcsolhatóvá válik az egyébként kényelmi funkció.
Szeptember 10-én ünnepli hetvenötödik születésnapját Charles Simonyi magyar-amerikai szoftverfejlesztő, a Microsoft Word és Excel atyja, az objektumorientált programozás kifejlesztője, a világ ötödik űrturistája.
A Microsoft egy igen komoly fejlesztést jelentett be az Excelben, ami a táblázatkezelőben elérhető elemzési képességeket érinti. Lehetőség nyílik többek között összetett statisztikai elemzések, fejlett vizualizációk és gépi tanulás végzésére, anélkül, hogy el kellene hagyni a programot.
Már teszteli azt az újdonságot a Microsoft, melynek segítségével egy, a közelben lévő androidos telefonról is instant lehet képeket beszúrni az Office-dokumentumokba.
A Microsoft még az idei évben megmutatja majd azt az újdonságot, amely a cég reményei szerint jobbá és színesebbé teszi az Excel használatát.
A fődíj 3 millió forintnak megfelelő dollár, amit a Microsoft biztosít.
Tizenkilenc éve létezik a Microsoft különleges, Office-alkalmazásokra kihegyezett versenye, melynek a világjárvány sem vethet véget.
Bárhol és bármikor adódhatnak számítástechnikai hibák, még a pozitív koronavírus-eseteket nyilvántartó Brit Közegészségügyi Hivatalnál (PHE) is. Ám az ott kialakult helyzet inkább az emberi tényező számlájára írható.
A tudósvilágban is használják a Microsoft táblázatkezelőjét, az Excelt, hiszen igen sokoldalú programról van szó. A gének esetében viszont kimondottan hátrányos a szoftver.
Horiucsi Tacuo egész más okból nyitja meg a Microsoft Excelt, mint az emberek nagy része: tájképeket készít, ráadásul egész jókat.
Egy 80 éves japán a mestere a táblázatkezelős festészetnek.