Megfogadták Semjén Zsolt tanácsát: több misét közvetít a közmédia
A miniszterelnök-helyettes azt is kérte, misézzenek gyakrabban.
A miniszterelnök-helyettes azt is kérte, misézzenek gyakrabban.
A Duna Worldért felelős prominensek Szingapúrba és Új-Zélandra utaztak, hogy a helyszínen mérjék fel az ottani magyarság igényeit.
Hétfőn kezdődik "Az én '56-om" műsor az M1-en, a Dunán és Duna World-ön.
Két napja történt az átállás a kábeltévés piacon, de sokan még mindig a távkapcsolójukkal babrálnak, keresik a kedvenc csatornájukat. Összegyűjtöttünk néhány tippet, hogyan lehet kijátszani az új rendszert, és elmagyarázzuk, miért történt mindez. Azok jártak a legjobban, akik még „ósdi” módon tévéznek, ők ugyanis maguk állítják be, melyik csatorna hányadik helyre kerüljön.
Február 27-től sugározza műsorát a közmédia új csatornája, a világszerte fogható Duna World Rádió, mely Európa, Észak-Afrika, a Közel-Kelet, Észak- és Dél-Amerika, Ausztrália és Új-Zéland magyar ajkú lakóinak sugároz.
Önálló funkciót, küldetést kapnak a közszolgálati televíziós csatornák. A közéleti m1 "értékalapú szórakoztató csatornává" alakul át, az m2 elsősorban gyermekekhez és családokhoz fordul, a Duna TV igyekszik visszatérni a Sára Sándor által megteremtett hagyományokhoz, a Duna World pedig "a fontos értékeket, híreket" közvetíti majd Magyarországról a világnak.