Autó hvg.hu 2023. április. 25. 08:11

Saját autója légzsákjai nyugtatták le az agresszív sofőrt – videó

Addig lökdöste az előtte haladót, amíg kinyíltak a légzsákok.

Egy türelmetlen Ford Ranger-sofőr Dél-Ausztráliában a saját kárán tanulta meg, hogy néha jobb lenne egyszerűen elengedni a sérelmeket. A Dash Cam Owners Australia által a Twitterre feltöltött videón a hátrafelé néző kamerával felszerelt autó – állítólag egy Jaguar – nagyjából egy időben halad be a középső sávba a Ford Rangerrel, és ez bosszanthatta fel a pickup sofőrjét. A következmények pedig a videón láthatók, miszerint addig lökdöste a kocsijával az előtte haladót a fordos, hogy a légzsákok reagáltak az ütésekre.

A műszerfali kamera beépített GPS-e szerint a két autó kezdetben körülbelül 60 km/órával halad, de a sebességük fokozatosan csökkent, ahogy a forgalomban találkoznak.

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.

Hirdetés
hvg360 Köves Gábor 2025. március. 17. 20:00

A Szex és New York írója a HVG-nek: Sikeres férfiakat faggattam az édeshármasról 

One woman show-ját mutatja be március 19-én Budapesten Candace Bushnell, Carrie Bradshaw kitalálója, aki lerakta a Szex és New York birodalom alapjait. Miért volt jó választás Sarah Jessica Parker? Mennyi a szex a Szex és New York sztorikban? És mikor elég már a folytatásokból? A Szex és New York szülőanyjával beszélgettünk.