Forma-1: Rosberg volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen Malajziában
Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Malajziai Nagydíj harmadik, szombati szabadedzésén.
A 29 éves versenyző mögött csapattársa, a világbajnoki címvédő brit Lewis Hamilton végzett a második helyen, Kimi Räikkönen, a Ferrari finn pilótája pedig a harmadikon.
Az első hat pozícióba még Sebastian Vettel (Ferrari), Felipe Massa (Williams) és Valtteri Bottas (Williams) fért be. A köridők alapján izgalmas időmérőre lehet számítani, ők ugyanis egy másodpercen belül maradtak Rosberg legjobb idejéhez képest.
A rajtsorrendről döntő kvalifikáció 10 órakor kezdődik Sepangban.
Eredmények, 3. szabadedzés (élcsoport, az espnf1.com alapján):
1. Nico Rosberg (német , Mercedes) 1:39.690 perc
2. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 1:39.874
3. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 1:40.245
4. Sebastian Vettel (német, Ferrari) 1:40.266
5. Felipe Massa (brazil, Williams) 1:40.391
6. Valtteri Bottas (finn, Williams) 1:40.406
A további program:
időmérő edzés, 10 óra
vasárnap:
futam, 9 óra
Boksztragédiák: ha több életet tesz jobbá, mint ahányan belehalnak, akkor rendben van?
Az egyik legősibb, de legveszélyesebb sport az ökölvívás. Orvosszervezetek kampányoltak a betiltása mellett, az amatőrök egészségét fejvédővel próbálták megóvni, de úgy tűnik, az csak tetézte a bajt. Közelebb vihetnek a sorra ismétlődő tragédiák a sportág biztonságosabbá tételéhez?
![](https://cdn.hvg.hu/img/partolo_tagsag/HVG_hetilap_2_ho_50_off_kampany_03_640x360.png)