2010. február. 28. 15:11 MTI Utolsó frissítés: 2010. február. 28. 15:03 Sport

Két helyen is eltört a fiatal Arsenal-játékos lába

Két helyen is eltört Aaron Ramseynek, az Arsenal labdarúgójának a jobb lába - jelentette be vasárnap a klub, hozzátéve, hogy a 19 éves középpályás felépülésének időtartama egyelőre megjósolhatatlan.

A walesi válogatott játékos szombaton, a Stoke elleni bajnokin szenvedett súlyos sérülést, miután összecsapott Ryan Shawcross-szal. Utóbbit a csúnya szabálytalanságért kiállították. Ramseyt még szombaton este megműtötték. Ebben a szezonban már biztosan nem léphet pályára, s hogy mikorra épül fel tökéletesen, egyelőre bizonytalan. A mérkőzést a vendég Arsenal nyerte 3-1-re.

Minden, amit tudni érdemes Trump vámháborújáról
hvg360 Szabó Yvette 2025. április. 10. 14:18

Ez az igazi baj Trump vámőrületével

Akarva-akaratlanul korszakhatárt jelöl ki Donald Trump amerikai elnök azzal, hogy sorra égeti fel a globális rend többé-kevésbé konszenzuson alapuló intézményeit. A tőzsdék ugyan kimászhatnak „a felszabadítás napjának” sokkjából, de a bizalom szó jó időre eltűnik a gazdasági szereplők szótárából. De mik lesznek ennek a következményei?