Shake life-style.hu 2012. február. 28. 13:30

Filmhírek: Jonah Hill és Brad Pitt a Pénzcsináló után újra együtt dolgozik

Jonah Hill mellett James Franco is szerepet kapott a True Story című filmdrámában, amelynek producere Brad Pitt lesz...

Jonah Hill és Brad Pitt

Jonah Hill mellett James Franco is szerepet kapott a True Story című filmdrámában, amelynek producere Brad Pitt lesz, adta hírül a Deadline. Az igaz történeten alapuló bűnügyi filmben Jonah Hill kelti életre Michael Finkel újságírót, akit az ezredforduló utáni években azért rúgtak ki a New York Times-tól, mert egy oknyomozó cikkben meghamisított néhány részletet.

Pályafutása azonban ezzel még korántsem ért véget, ezzel egyidőben fogták el ugyanis Mexikóban Christian Longót (James Franco), aki megölte az egész családját, a brutális gyilkosság után pedig Finkel néven bujkált. Miután pedig elkapták, kijelentette, hogy senkivel sem hajlandó beszélni, csak az igazi Michael Finkellel… A forgatás kezdetéről és a bemutató várható időpontjáról egyelőre nem érkeztek hírek.

hvg360 Medvegy Gábor 2025. február. 27. 19:58

„Ma olyan csekélységek miatt lesznek öngyilkosok, hogy az már valósággal megdöbbentő”

Egy tatai molnár atomnagyhatalommá akarta tenni 1925-ben a Trianon miatt gyászba borult országot, feldühödött matyók pedig máglyára vetették a cseh és osztrák giccset, ha lehet hinni az akkori lapok tudósításainak. Észak-Magyarországot károkat okozó, súlyos földrengés rázta meg, Nagyváradon pedig elképesztő hanyagság miatt robbant fel egy vonat. Száz éve arra is kereste a választ a sajtó, hogy spiritiszta volt-e Kossuth Lajos, és hírt adtak arról a holdfogyatkozásról, amiről még a csillagászok is megfeledkeztek.