Itthon hvg.hu 2023. augusztus. 28. 18:39

Eltűnt egy 16 éves fiú a XVII. kerületben

Mester Károlyt keresi a rendőrség.

Egy 175 centiméter magas, vékony testalkatú, rövid szőke hajú, kék szemű és fekete keretes szemüveget viselő 16 éves fiú tűnt el a napokban, a fiatalt augusztus 25-e óta nem láttak, miután távozott egy gyulafirátóti gyermekotthonból – írja a police.hu.

police.hu
Bár a fent említett gyermekotthon Veszprém megyében található, a rendőrség közleménye szerint a Mester Károly nevű fiú a XVII. kerületből tűnt el, a körözést is a BRFK helyi kapitánysága adta ki. A hatóság azt kéri, hogy aki tud valamit a fiú hollétével kapcsolatosan, tegyen bejelentést a 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámon vagy a 112-n.
Hirdetés
hvg360 Serdült Viktória 2025. március. 31. 09:45

Már törvénymódosítással is védi a hazatoloncolástól korrupcióval vádolt lengyel szövetségesét a kormány

Nemcsak az Európai Unió, de a saját jogszabályait is figyelmen kívül hagyja Magyarország, amikor az európai elfogatóparancs ellenére december óta nem hajlandó bíró elé állítani a Magyarországra menekült Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyminiszter-helyettest. Egy hírverés nélkül elfogadott törvénymódosítással most megtalálták annak a módját is, hogyan védjék meg a PiS korrupcióval vádolt politikusát, ha mégis bíró elé kerülne az ügy. Ehhez nem kellett más, mint Polt Péter és a Varga Zs. András vezette Kúria helyzetbe hozása, amivel a jövőben akár minden politikai szövetséges menedéke garantálva lehet.