Itthon hvg.hu 2023. augusztus. 22. 12:05

Meghalt a nő, aki forró vizes aknába esett egy békéscsabai üzemben

A nő a balesetben másodfokú égési sérüléseket szenvedett.

Elhunyt a kórházban az a nő, aki múlt héten súlyosan megsérült egy békéscsabai gyárban, amikor beleesett egy forró vizes aknába – írja a BEOL. A portálnak az értesülést a rendőrség is megerősítette: közölték, hogy már halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt nyomoznak.

A középkorú nő súlyosan megsérült a balesetben, másodfokú égési sérüléseket szenvedett, mentőhelikopterrel szállították kórházba. A Békés Vármegyei Kormányhivatal közölte: munkavédelmi hatóságuk ugyancsak vizsgálja a baleset körülményeit.

 

Hirdetés
hvg360 Serdült Viktória 2025. március. 31. 09:45

Már törvénymódosítással is védi a hazatoloncolástól korrupcióval vádolt lengyel szövetségesét a kormány

Nemcsak az Európai Unió, de a saját jogszabályait is figyelmen kívül hagyja Magyarország, amikor az európai elfogatóparancs ellenére december óta nem hajlandó bíró elé állítani a Magyarországra menekült Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyminiszter-helyettest. Egy hírverés nélkül elfogadott törvénymódosítással most megtalálták annak a módját is, hogyan védjék meg a PiS korrupcióval vádolt politikusát, ha mégis bíró elé kerülne az ügy. Ehhez nem kellett más, mint Polt Péter és a Varga Zs. András vezette Kúria helyzetbe hozása, amivel a jövőben akár minden politikai szövetséges menedéke garantálva lehet.