Itthon hvg.hu 2023. június. 06. 23:15

Teljes terjedelmében ég egy raktárépület Újpesten

Tűz keletkezett egy raktárépületben, Budapest IV. kerületében, az Elem utcában.

Teljes terjedelmében ég egy raktárépület az újpesti Elem utcában - olvasható a Katasztrófavédelem honlapján.

A fővárosi hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral kezdték oltani a lángokat. Este tíz óra után a Katasztrófavédelem azt írta, hogy a tűz továbbterjedését sikerült megakadályozni, de még végzik az oltást.

Az ingatlan a többi épülettől külön álló, mintegy százötven négyzetméteres raktárhelyiség.

Az Újpest és Káposztásmegyer közösségének Facebook-oldala szerint "robbanásszerű durrogások hallatszottak, és most sűrű füst száll fel az Újpesti Hőerőműtől délre eső területről".


Hirdetés
hvg360 Medvegy Gábor 2025. február. 27. 19:58

„Ma olyan csekélységek miatt lesznek öngyilkosok, hogy az már valósággal megdöbbentő”

Egy tatai molnár atomnagyhatalommá akarta tenni 1925-ben a Trianon miatt gyászba borult országot, feldühödött matyók pedig máglyára vetették a cseh és osztrák giccset, ha lehet hinni az akkori lapok tudósításainak. Észak-Magyarországot károkat okozó, súlyos földrengés rázta meg, Nagyváradon pedig elképesztő hanyagság miatt robbant fel egy vonat. Száz éve arra is kereste a választ a sajtó, hogy spiritiszta volt-e Kossuth Lajos, és hírt adtak arról a holdfogyatkozásról, amiről még a csillagászok is megfeledkeztek.