Itthon hvg.hu 2022. március. 31. 12:21

„Speciálba” – Orbán Viktor Kis Grófóval szelfizett a Karmelita teraszán

Nem Győzike volt a fideszes kultúrfölény kicsúcsosodása.

Választás 2022
Friss cikkek a témában

„Mi nagyon szeretjük a Miniszterelnök urat. Csak ön, csak a Fidesz, ezt komolyan mondom” – mondta komolyan Kozák László, ismertebb nevén Kis Grófo Orbán Viktornak a Karmelita teraszán a miniszterelnök csütörtöki Facebook-videójában.

A Békemeneten még csak Gáspár Győző (aka. Győzike) erősítette a kormánypárti kampányt a mulatós zene oldaláról, a hátország pedig láthatóan tovább erősödött.

A Kis Grófóval készült videóban elhangzik,

  • hogy „speciálba” szelfiztek,
  • hogy a teraszról „Budapestnek a nézését meg a járását tökéletesen lehet látni,
  • és hogy „itt az ideje felvállalni” a fideszességét, „és megnyilvánulni, hogy igen, csak a Fidesz!”

A videó alatt természetesen Kis Grófo A nézését meg a járását című klasszikusa szól.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

Hirdetés
hvg360 Földes András 2025. február. 17. 06:30

Káosz van Európában, és nem véletlen: épp ez Trump célja

Nem érti, mit miért tesz az amerikai elnök? Itt egy magyarázat az ámokfutásra, amely dominálta a müncheni biztonsági konferenciát. A játékban fontos bábu Orbán és a többi szélsőjobbos politikus. Nem véletlen, hogy az amerikai alelnök a szólásszabadságot védve a fasiszta erők terjedését támogatja.