Itthon MTI 2021. március. 26. 20:35

Robbanás volt egy csepeli gyorsbüfében

A tűzben ketten súlyosan megsérültek.

Robbanás történt, majd tűz keletkezett egy gyorsbüfében Csepelen péntek délután – közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője, Kisdi Máté az MTI-vel.

Kisdi elmondta: Budapest XXI. kerületében a Kossuth Lajos utcában egy 25 négyzetméteres üzlethelységben történt a robbanás. A tűz tovább terjedését megakadályozták, eloltották.

A gyorsbüféből 4 gázpalackot hoztak ki.

MTI/Mihádák Zoltán

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője arról számolt be, hogy négy mentőt riasztottak a helyszínre. Egy férfi és egy nő az arcán, illetve a nyakán égési sérüléseket szenvedett. Őket fájdalomcsillapítás és égési sérüléseik ellátása után a sürgősségi osztályra vitték. A helyszínen volt egy csecsemő és egy 10 év körüli kislány is, akik látszólag nem sérültek meg, de kivizsgálásra a mentők kórházba vitték őket.

Hirdetés
hvg360 Fülöp István - Arató László 2025. április. 29. 06:30

Így tapsolt el a kormány 335 milliárd forintot a baráti médiumokon keresztül

Semmilyen piaci logika nem indokolja, hogy a magyar kormány és az állami cégek kizárólag kormánybarát médiumokban hirdetnek. Ha az Európai Bizottság is elfogadja a Magyar Hang érvelését, az érintett cégeknek akár közel 450 milliárd forintot is vissza kell fizetniük, ami a fideszes médiabirodalom megroppanását is eredményezheti.