Itthon hvg.hu 2019. december. 19. 18:33

Megnyílt az ingyenes jégpálya a Városháza udvarán

Egyszerre 150-en tudják használni.

Csütörtök délután megnyílt a főváros új ingyenes jégpályája a Főpolgármesteri Hivatal belső udvarán, közölte Karácsony Gergely főpolgármester a Facebook-oldalán. A hvg.hu is ott volt a nyitónapon. 

A jégpálya, amelyet egyszerre 150-en használhatnak, január 5-ig tart nyitva délelőtt 10-től 14-óráig, délután pedig 15-től 20 óráig. December 24-e és december 31-e délutánján, illetve január elsején délelőtt viszont zárva lesz.

A főpolgármester szerdán több képet is közölt a Facebook-oldalán a "próbaüzemről".

Karácsony Gergely október 23-án, a Városháza téren tartott beszédében jelentette be, hogy az eddig parkolóként üzemelő területet ismét megnyitják a nagyközönség előtt, és például ingyenes jégpályát alakítanak itt ki.

Hirdetés
Kult Köves Gábor 2025. február. 16. 20:00

Cyndi Lauper a HVG-nek: „Szavazni kell minden kis választáson!”

Budapestet is útba ejti búcsúturnéján Cyndi Lauper, hogy elénekelje nekünk is a Girls Just Want to Have Fun-t. Utcazenész korszakáról, a vele egyszerre kezdő Madonnáról és Trump valóságshow-járól is beszélgettünk, amiben az énekesnő szerepelt.