Itthon hvg.hu 2019. december. 07. 07:26

Kétméteres világító hóembert és trombitáló angyalkát loptak Sátoraljaújhelyen

Ugrott az ugró szarvas is. Az sem volt kicsi, másfél méteres.

A sátoraljaújhelyi rendőrök a lakosság segítségét kérik egy helyi, mezőgazdasági üzlet udvaráról történt lopással kapcsolatban.

Az eddig ismeretlen elkövetők december 5-re virradóra az egyik sátoraljaújhelyi mezőgazdasági üzlet udvaráról 3D-s kültéri fényfigurákat tulajdonítottak el. Vagyis loptak el.

A rendőrség az alábbi tárgyakat keresi:

  • 1 hóember figura, ami mintegy 2 méter magas,
  • 2 trombitáló angyalka figura, amik egyenként mintegy 2 méter magasak,
  • 1 ugró kis szarvas figura, ami mintegy 1,5 méter magas,
  • 1 álló kis szarvas figura, ami mintegy 1,5 méter magas.

Aki tudja, hol lehetnek a fenti tárgyak, jelentkezzen a rendőrségnél. Mentsék meg az ünnepet.

(Kép és infó: rendőrség, police.hu)

Hirdetés
hvg360 HVG 2025. február. 21. 13:50

Európának meg kell értenie az amerikai álláspontot, és nem hisztériázni

Trump első elnöki hónapjában a legrosszabb forgatókönyv vált valóra: felforgatja az amerikai kormányzatot, és olyan vehemenciával külpolitizál, amitől mindenki tartott. Európának azonban nagyon gyorsan észhez kellene térnie, és kezébe vennie az irányítást, mert a régi világ már nem fog visszatérni, és még az is előfordulhat, hogy teljesen magára marad – ez volt a témája a HVG Címlapsztori rendezvényének, ahol Yaro Patrice külpolitikai szakértő és Csizmazia Gábor, az NKE adjunktusa volt a vendégünk.