Itthon hvg.hu 2019. október. 03. 14:21

Mága Zoltán-hirdetést ragasztottak az ellenzéki jelöltjek plakátjaira Erzsébetvárosban

A DK szerint több közös ellenzéki jelölt plakátjaira is a hegedűművész hirdetése került.

Önkormányzati választás 2019
Friss cikkek a témában

Átragasztották az ellenzék jelöltjeinek plakátjait Erzsébetvárosban, a DK ezért a helyi Választási Bizottsághoz fordul – írta közleményében a párt.

A DK szerint csütörtök reggelre Erzsébetvárosban átragasztották több közös ellenzéki jelölt plakátjait. Az egyébként szabályosan elhelyezett ellenzéki plakátokra Mága Zoltán hirdetése került.

A párt közölte, Mága plakátjait szabálytalanul helyezték el, ezért kérik, hogy a felelős hozza helyre az okozott kárt, és a jövőben ne az ellenzéki pártoknak járó hirdetési felületeket használja reklámozásra.

"Mága Zoltán a kormánytól kapott 350 millió forintos támogatásból ugyanis könnyedén találhat megfelelő és szabályos plakáthelyeket is" – írták a közleményben.

Hirdetés
hvg360 Medvegy Gábor 2025. február. 27. 19:58

„Ma olyan csekélységek miatt lesznek öngyilkosok, hogy az már valósággal megdöbbentő”

Egy tatai molnár atomnagyhatalommá akarta tenni 1925-ben a Trianon miatt gyászba borult országot, feldühödött matyók pedig máglyára vetették a cseh és osztrák giccset, ha lehet hinni az akkori lapok tudósításainak. Észak-Magyarországot károkat okozó, súlyos földrengés rázta meg, Nagyváradon pedig elképesztő hanyagság miatt robbant fel egy vonat. Száz éve arra is kereste a választ a sajtó, hogy spiritiszta volt-e Kossuth Lajos, és hírt adtak arról a holdfogyatkozásról, amiről még a csillagászok is megfeledkeztek.