Itthon hvg.hu 2018. október. 16. 11:18

Rátámadtak és meg akarták erőszakolni a magyar bajnok futónőt

Makai Viktória az egyik legjobb és legeredményesebb ultrafutó itthon. Nemrég megtámadták, és szexuális cselekedetre kényszerítették.

Makai Viktória a saját Facebook-oldalán számol be az esetről, amit úgy kezd, mindig is érdekelte, milyen esélyei vannak egy 50 kilós nőnek, ha megtámadják. „Részben megnyugtató válasz volt számomra a futás. Mindeddig” – írta.

Vasárnap ugyanis az otthonától néhány száz méterre megtámadta egy férfi, és szexuális cselekedetre kényszerítette. „Mivel kiabálni és menekülni próbáltam, ezért megvert.” Makai jelenleg kórházban van, a körülményekhez képest jól.”

Az arcom elég halloween-kompatibilis, a szemem körüli hematómán ma látok ki először. Köszönöm a férjemnek, hogy elindult elém, Istennek, hogy megmutatta, merre menjen, hogy odaért egy erőszakos közösülés előtt, és megmentette az életemet.

(A hírről először a Blikk számolt be, kép: Makai Viktória / Facebook.)

Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.