Itthon hvg.hu 2018. február. 03. 18:28

Kilép az MSZP-ből a főbe lőtt Orbánról posztoló politikus

Simon Józsefet nem a párt zárta ki, maga jelentette be kilépését.

Facebook oldalán jelentette be Simon József, a pécsi MSZP elnökségi tagja, hogy kilép az MSZP-ből az Orbán Viktor miniszterelnökről posztolt kép miatt - szúrta ki az Index. Simon a Pesti Srácok Facebook oldalára posztolta a képet, melyen a miniszterelnök főbe lőve látható, alatta pedig a felirat, hogy a képpel nincs semmi baj. Az eset után Gulyás Gergely, a Fidesz frakcióvezetője azt követelte, Simont zárják ki a pártból.

A szocialisták válaszul egy, a Fideszre mutogató közelményt adtak ki - mennyivel más volt a helyzet mindkét oldalon Pócs János fideszes politikus SOROS disznós képe után -, de lépni nem léptek. Simon a Facebookon azzal védekezett, az erőszak minden formáját elutasítja, most meggondolatlan volt, és ennek következménye van.


Hirdetés
Gazdaság Ballai Vince 2025. április. 06. 17:15

Hogyan csinálna turisztikai attrakciót milliónyi madárból néhány magyar Angolában?

Miért emlegetik lelkesen Budapestet egy félreeső angolai faluban a helyiek? Miért ültetnek mangófát spanyol fotósok egy helyi kukoricaföldjén? Miért érzi közelinek a magyarokat a soba grande? Egyáltalán, ki az a soba grande? Megnéztük, mit lehet kezdeni magyar madarászok világra szóló felfedezésével Angola központi fennsíkján, ahol kék vércsék milliói nyüzsögnek minden tavasszal.