Itthon hvg.hu 2017. november. 16. 16:11

Bizonyíték: a magyar focisták nem akarnak megizzadni a pályán

Sajtótörténeti címet kapott a Ripostban egy cikk: "Lábszag ellen botoxolták Dzsudzsákot?" A címlapon kérdőjel nélkül kiajánlott cikk azt a sztorit járja körül, hogy Dzsudzsi egy plasztikai sebésszel fotózkodott. Krasznai Zsolt azonban nem szabta át Balázs arcát, csak botoxos kezelésben részesítette. A Ripost oknyomozó módszerekkel (elolvasták az Instagram-fotó melletti tageket) kiderítette, hogy a #nosweat, azaz nincs izzadság botox kezelésről van szó. Azaz nem Dzsudzsi ráncait kellett innen-onnan eltüntetni, hanem izzadságellenes kezelést kapott. Ennél a botoxot a kívánatosnál jobban izzadó helyekre kell lokálisan beadni, és 5-7 hónapig csökkenti vagy megszünteti az izzadást. A Ripost találgat is: talán az Arab-félszigeti sivatagi éghajlat miatt akarja az emirátusokban légióskodó Dzsudzsák, hogy kevesebbet izzadjon?

De tovább is mehetünk: emiatt kaptunk ki Luxemburgtól? Mit szól ehhez Pintér Attila?

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

Hirdetés
Kult Sztupa Melitta Boglárka 2025. április. 11. 19:00

„A verseim nem én vagyok: az vagyok én, amit itt irok” – máig sokkolóan hat József Attila kevésbé ismert arca

Évtizedekig elzárva tartották a nagyközönség elől, majd amikor szóba került a nyilvánosságra hozatala, mind az irodalmárok, mind a pszichológusok tiltakozni kezdtek ellene. Nemcsak azért, mert a szocialista erkölcsbe ütközött, hanem attól is tartottak, hogy a megjelentetése lejáratná a pszichoanalízis módszerét, valamint összetörné az olvasókban élő, kultikus József Attila-képet. A Szabad-ötletek jegyzékének idei újrakiadása és a József Attila pszichoanalízisét feldolgozó, ezen a héten mozikba kerülő új film, a Reménytelenül egyaránt a közönség nem szűnő érdeklődését mutatja a téma iránt. A ma 120 éves József Attiláról, a költőről és a magánemberről, továbbá a Szabad-ötletek jegyzékének publikálását övező vitákról kérdeztük az első kiadást tető alá hozó Tverdota György irodalomtörténészt, a József Attila Társaság elnökét, az életmű egyik legavatottabb ismerőjét.