Itthon hvg.hu 2017. október. 15. 14:04

Megöltek egy nőt Zsámbokon

A gyilkossággal összefüggésben egy 24 éves férfit vett őrizetbe a rendőrség.

A police.hu híre szerint 2017. október 15-én 7 óra 2 perckor érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy egy idős hölgyet holtan találtak zsámboki otthonában. Az elsődlegesen rendelkezésre álló adatok alapján a sértett halálát idegenkezűség okozta.

police.hu

A Gödöllői Rendőrkapitányság munkatársai az ügyben adatgyűjtést végeztek, amelynek eredményeképpen a bejelentést követő két órán belül Zsámbok belterületén igazoltattak egy 24 éves encsi lakost.

A férfit előállították, elszámoltatása folyamatban van. Az eset körülményeit a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetése miatt indított nyomozásban, szakértők bevonásával vizsgálja.

Hirdetés
hvg360 Farkas Zoltán 2025. május. 07. 13:30

2026-ban is nagy koppanás jöhet a választási osztogatás után

Háborúellenes költségvetés – ekként jellemezte a jövő évi büdzsé tervezetét Nagy Márton. A nemzetgazdasági miniszter a nemzeti színű szalaggal átkötött dokumentumot kedd délután adta át Kövér Lászlónak, az Országgyűlés elnökének. Amikor az ezt követő sajtótájékoztatón arra emlékeztették, hogy bő fél évvel ezelőtt a 2025-öst békeköltségvetésnek nevezték, azt válaszolta: bíztunk Donald Trump győzelmében és abban, hogy gyorsan véget vet a háborúnak. Az előbbi bejött, az utóbbira még várni kell.