2017. augusztus. 26. 09:15 hvg.hu Utolsó frissítés: 2017. augusztus. 26. 09:13 Itthon

Nyakon szúrtak egy férfit a szarvasi autóbusz-állomáson

Újfent bebizonyosodott, hogy az alkohol rossz tanácsadó.

A police.hu-n olvasható közlemény úgy fogalmaz, hogy az incidens a szarvasi autóbusz-állomáson lévő "italmérő" előtt történt péntek este. Az 51 éves férfi nyakon szúrta 32 éves ismerősét egy szóváltás után. A vitát az váltotta ki, hogy az elkövető rokkantkocsijával a kerékpártároló elé állt, és nem hagyta, hogy a sértett kivegye onnan biciklijét.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság az 51 éves szarvasi férfi ellen emberölés bűntett kísérlet gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

Hirdetés
hvg360 HVG 2025. február. 21. 13:50

Európának meg kell értenie az amerikai álláspontot, és nem hisztériázni

Trump első elnöki hónapjában a legrosszabb forgatókönyv vált valóra: felforgatja az amerikai kormányzatot, és olyan vehemenciával külpolitizál, amitől mindenki tartott. Európának azonban nagyon gyorsan észhez kellene térnie, és kezébe vennie az irányítást, mert a régi világ már nem fog visszatérni, és még az is előfordulhat, hogy teljesen magára marad – ez volt a témája a HVG Címlapsztori rendezvényének, ahol Yaro Patrice külpolitikai szakértő és Csizmazia Gábor, az NKE adjunktusa volt a vendégünk.