Itthon MTI 2016. augusztus. 31. 18:03

Változás jön a Margitszigeten, többet lehet majd sétálni

Csak a Zenélőkút megállóig járnak csütörtöktől a buszok egészen 2017 tavaszáig csatornázási munkák miatt - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

A 26-os busz az Árpád híd és a Zenélőkút között közlekedik, a Nyugati pályaudvar és a Szállodák közötti megállókat a buszjárat továbbra sem érinti.

A 226-os járat az Óbudai sziget és az Árpád híd között szállít utasokat, az Árpád híd felé tartó buszok betérnek a Margitszigetre is, de csak a Zenélőkútig járnak, és szintén kimarad a Szállodák megálló.

Hirdetés
Címkék
hvg360 Köves Gábor 2025. május. 12. 19:43

Andy Garcia a HVG-nek: A Keresztapa II. csak kicsivel marad le az első mögött

Francis Ford Coppola kapta áprilisban az Amerikai Filmintézet életműdíját. A vendégek közt volt Andy Garcia is, aki A Keresztapa III.-ban vette át a Corleone család vezetését. A színészt Coppoláról, Al Pacinóról, az első forgatási napról és a Sofia Coppolát ért kritikákról is kérdeztük.