Itthon hvg.hu 2015. június. 12. 15:10

"Felcsútra milyen óriásplakátot tegyünk ki?" – Már 30 milliónál jár a Kétfarkú gyűjtése

Már 30 millió forint körüli összeget gyűjtött össze az emberektől a Magyar Kétfarkú Kutya Párt és a Vastagbőr blog a kormány bevándorlásellenes plakátkampánya ellen indítandó akciójukra.

Na és Felcsútra milyen óriásplakátot tegyünk ki szerintetek? – tette fel a kérdést az ellen-plakátkampányra hétfő dél óta gyűjtő Magyar Kétfarkú Kutya Párt a Facebookon pénteken. Közölték azt is, hogy már 30 millió forint körüli összeget sikerült összegyűjteniük adományokból.

Na és Felcsútra milyen óriásplakátot tegyünk ki szerintetek?(30 millió körül vagyunk)

Posted by Magyar Kétfarkú Kutya Part on Friday, 12 June 2015

Az akciót a Vastagbőr bloggal együtt indították, az eredeti terv az volt, hogy 50 plakátot helyeznek ki a kormány bevándorlásellenes plakátkampányára reagálva, ehhez 3 millió forintra volt szükségük, ám ez az összeg mindössze 7 óra leforgása alatt összegyűlt, majd másnapra megháromszorozódott, és azóta is egyre csak nő.

Facebook/MKKP
Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.