2014. szeptember. 01. 14:25 hvg.hu Utolsó frissítés: 2014. szeptember. 01. 14:25 Itthon

Egy doboz cigi miatt verte össze az utcán egyik 19 éves a másikat

Szentgálon egy 19 éves férfi megvert egy másikat, mert az nem akart neki cigit adni.

A rendőrök három órán belül elfogták azt a férfit, aki súlyosan bántalmazott egy másik férfit, hogy cigarettát szerezzen tőle - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság.

A 19 éves Sz. G. szentgáli lakos szombaton a nyílt utcán bántalmazott egy másik 19 éves férfit, mert az nem akart neki cigarettát adni. A megtámadott az erőszak hatására a cigarettáját átadta támadójának. Sérüléseit orvosnak kellett ellátnia.

A rendőrök elfogták és előállították Sz. G.-t, aki ellen rablás miatt indult eljárás.

Hirdetés
Ferenc pápa elhunyt
hvg360 Somfai Dávid 2025. április. 21. 20:00

Idősek rács mögött: mi vár a 76 éves Gyárfás Tamásra a börtönben?

Miután a Fenyő-gyilkosság ügyében felbujtóként jogerősen hét év börtönbüntetésre ítélték Gyárfás Tamást, a volt producernek, egykori sportvezetőnek 76 évesen kell börtönbe vonulnia. Megkérdeztük a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságát (BVOP), hogy milyen körülmények közé kerülnek az idős elítéltek.