2014. június. 02. 16:58 MTI Utolsó frissítés: 2014. június. 02. 17:37 Itthon

Lezuhant egy kisrepülő Sármelléken

A kisrepülő leszállás közben csapódott a földnek. A gép orrfutóműve eltörött, de a rajta ülők közül senki sem sérült meg.

A viharos szél miatt leszállás közben a földnek csapódott egy kisrepülőgép hétfőn a sármelléki repülőtéren.

A földet éréskor a gép orrfutóműve eltörött. A kisrepülőgépen ketten utaztak, egyikük sem sérült meg – közölte Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.

A baleset körülményeit a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja.

Hirdetés
Itthon hvg.hu 2025. február. 22. 17:48

Orbán Viktor adókedvezményeket és LMBTQ-ellenes intézkedéseket ígért az évértékelőjében

Adómentesség a legalább kétgyerekes anyáknak, áfa-visszatérítés a nyugdíjasoknak, hadüzenet az LMBTQ-közösségnek és a civileknek – egyebek mellett ezekről beszélt Orbán Viktor a 26. évértékelőjében. Egyértelművé tette, hogy „Magyarország ellenében” biztosan nem lesz az Európai Unió tagja Ukrajna. Magyar Péter nevét ugyan nem ejtette ki, de kitért az ő szerepére is.