Itthon hvg.hu 2013. május. 23. 12:20

Halálos késelés Pécsen – közzétették az elkövető fotóját

Közzétette a Baranya megyei rendőrség annak a férfinak a fotóját, akit azzal gyanúsítanak, hogy csütörtök reggel halálra késelt egy nőt egy pécsi társasházban.

police.hu

A Baranya megyei főkapitányság elfogatóparancsot adott ki dr. Lábady Norbert Tamás 42 éves pécsi lakos ellen – írja a közlemény. A hatósági állatorvosként dolgozó férfi a HavariaPress szerint vélhetően szerelemféltés miatt támadhatott.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint dr. Lábady Norbert Tamás május 23-án reggel egy Melinda utcai társasházban eddig tisztázatlan okból – feltehetően késsel megsebesített – egy nőt és egy férfit. A 44 éves áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A 46 éves férfit a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.

A rendőrség több ember ellen elkövetett emberölés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.

Azt kérik, hogy aki a fényképen látható, jelenleg szökésben lévő dr. Lábady Norbert Tamást felismeri, jelenlegi tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a 06-72-504-447 éjjel-nappal hívható telefonszámot, vagy az ismert 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikét.

Hirdetés
Címkék