Itthon HavariaPress 2011. szeptember. 08. 19:29

Orvvadászt fogtak a rendőrök, a fegyverhez sem volt engedélye

Orvvadászt fogtak a rendőrök a Zala megyei Borsfánál. A lesről vadra lövő férfival szemben lőfegyverrel való visszaélés miatt indult eljárás.

Egy vadász értesítette a rendőröket szerdán késő este az orvvadászról, aki egy lesről adott le lövést a közeli kukoricásban haladó vadra. A rendőrök a helyszínen elfogták az orvvadászt, egy 56 éves férfit.

A nála megtalált golyós puskát lefoglalták, a férfi nem rendelkezett a fegyver tartásához szükséges engedéllyel. A Nagykanizsai Rendőrkapitányság lőfegyverrel, lőszerrel való visszaélés miatt indított eljárást az ügyben.

Hirdetés
hvg360 Lengyel Tibor 2025. április. 24. 19:00

Nem múlt el magától Magyar Péter egotripje, ezért is mondhatja azt Orbán, hogy „a hagyományos politika nem biztos, hogy elég a győzelemhez”

Orbán Viktor mára felismerte a Tisza jelentette veszélyt, ezért nyit új kommunikációs csatornákat: a Hont-interjú után elment egy lakossági fórumra, ahol ugyan nem poloskázott, de „balsorsnak” minősítette Magyarékat, és beszélt arról is, meddig lesz Magyarország az EU-ban, valamint rácsodálkozott az internetre is. Kielemeztük a kormányfő olykor standupos elemekkel tűzdelt, erős kijelentéseit.