2011. augusztus. 02. 13:18 hvg.hu Utolsó frissítés: 2011. augusztus. 02. 14:35 Itthon

Egy férfit keres a rendőrség, aki mérget vett be

Egy pusztamonostori férfit keres a rendőrség, aki feltehetően öngyilkossági szándékkal ismeretlen mérgező vagy maró hatású folyadékot fogyasztott.

A rendőrség nagy erőkkel keres egy pusztamonostori férfit. A férfi feltehetően öngyilkossági szándékkal ismeretlen mérgező vagy maró hatású folyadékot fogyasztott. A segítségére érkező mentősök elől azonban eltűnt.

A férfi feltehetően életveszélyes állapotban lehet, ezért a rendőrség nagy erőkkel keresi az 54 éves férfit. A férfi 165 cm magas, zömök testalkatú, rövid, sötét hajú, felül kopaszodó. Sötét melegítőalsót és sötét pólót viselt, melyen fehér felirat volt látható.

Hirdetés
Ferenc pápa elhunyt
hvg360 Somfai Dávid 2025. április. 21. 20:00

Idősek rács mögött: mi vár a 76 éves Gyárfás Tamásra a börtönben?

Miután a Fenyő-gyilkosság ügyében felbujtóként jogerősen hét év börtönbüntetésre ítélték Gyárfás Tamást, a volt producernek, egykori sportvezetőnek 76 évesen kell börtönbe vonulnia. Megkérdeztük a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságát (BVOP), hogy milyen körülmények közé kerülnek az idős elítéltek.