2011. május. 23. 14:57 MTI Utolsó frissítés: 2011. május. 23. 15:00 Itthon

Kaszával támadt élettársára egy férfi Jászberényben

A 62 éves jászberényi férfi előzetes szóváltás után rontott rá az asszonyra, s a kaszával többször megvágta. Az összekaszabolt nő életveszélyes sérülést szenvedett.

Életveszélyes sérülést szenvedett egy 74 éves nő, akire  kaszával támadt rá az élettársa - közölte a Szolnok megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

A 62 éves jászberényi férfi előzetes szóváltás után rontott rá az asszonyra, s a kaszával többször megvágta. Az összekaszabolt nő életveszélyes sérülést szenvedett - mondta Szabó Zita őrnagy a jászsági város egyik tanyáján hétvégén történt esetről. A rendőrség a férfit őrizetbe vette, ellene emberölés kísérlete miatt indult eljárás.

 

Hirdetés
hvg360 Parászka Boróka 2025. május. 05. 11:15

Hogyan nyerhetett ekkorát Simion, a simlis és szende vasgárdista?

Vadim Tudor és Gheorghe Funar is megnyalta volna mind a tíz ujját, ha valaha is olyan sikeres lehetett volna mint a romániai elnök választás első fordulójának győztese, George Simion. Hogyan lesz a román fociultrákkal magyarok ellen támadó, pártadományokkal ügyeskedőből a magyarok által is támogatott államfőjelölt? Portré.