2011. május. 05. 21:16 MTI Utolsó frissítés: 2011. május. 05. 21:01 Itthon

Gyújtogatás okozhatott tüzet Veresegyházon

Kigyulladt egy háromszintes épület csütörtök este Veresegyházon, de a lángokat sikerült megfékezni; a tűzoltóság gyújtogatás gyanúja miatt tűzvizsgálatot rendelt el - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.

 Loch Erika tájékoztatása szerint nemcsak a lakatlan ingatlan gyulladt ki, hanem lángra kapott a mellette lévő tujás-erdős rész is. A tüzet a gödöllői tűzoltóknak sikerült eloltaniuk, jelenleg az utómunkálatok folynak. Személyi sérülés nem történt, lakott ingatlanok nem voltak veszélyben. Mivel oltás közben gyújtogatás gyanúja merült fel, a gödöllői egység parancsnoka tűzvizsgálatot rendelt el a körülmények tisztázására – mondta a szóvivő.

Hirdetés
Minden, amit tudni érdemes Trump vámháborújáról
hvg360 Tiszai Balázs 2025. április. 10. 09:30

Még a végén Trump intézi el Orbánnak a keleti nyitást

Kezdeti szakaszában van még az amerikai elnök új vámháborúja, de lehet, hogy az végül közelebb hozza egymáshoz az utóbbi időben szintén paprikás hangulatban egymásnak üzengető és egymást vámolgató Európai Uniót és Kínát. De egyelőre az is benne van a pakliban, hogy az ázsiai nagyhatalom közös gondolkodás helyett egyszerűen Európára önti az Amerikából kiszorulóban lévő termékeit, megfojtva a kontinens termelőit.