2010. november. 30. 10:00 Hírszerző/FH Utolsó frissítés: 2010. november. 30. 09:53 Itthon

Eldurvult két kisiskolás között a vita, mentőt kellett hívni

A Napló értesülései szerint mentőt hívtak egy ötödikes gyerekhez Veszprémben, mert társa annyira megszorította a nyakát, hogy rosszul lett. A verekedő fiúkat az ügyeletes tanár választotta szét.

Az eset még a múlt héten történt a veszprémi Simonyi Általános Iskolában. A két fiú egymás mellett ült a padon a szünetben, amikor az egyik -nem tudni miért- megragadta társát a nyakánál. Dulakodás közben mindketten a földre estek, az ügyeletes tanár választotta szét őket.

A bajba jutott tanuló rosszul lett ezért mentőt hívtak hozzá - nyilatkozta a lapnak az iskola igazgatója. Az iskolában később a rendőrök beszélgettek el a diákokkal, mely során kiderült, hogy a megtámadott diák nem először kötött bele diáktársába és volt amikor másokat is bántalmazott.

Hirdetés