2010. június. 16. 13:59 MTI Utolsó frissítés: 2010. június. 16. 14:01 Itthon

Megtalálták az eltűnt 15 éves fiú holttestét

A speciális mentők búvárai megtalálták a Velencei-tóban kedd este eltűnt 15 éves baracskai fiú holttestét; a haláleset körülményeit szakértők bevonásával vizsgálja a gárdonyi rendőrkapitányság - közölte a rendőrség szerdán.

A fiú két társával kedd este hat óra előtt bérelt ki egy vízibiciklit. A velencei Ifi strandnál mentek be a tóba, majd kifelé tartva, a parttól mintegy 20 méternyire a fiú leszállt a vízi járműről és a vízben gyalogolva elindult a part felé. Mire társai kikötötték a vízibiciklit, őt már sehol sem látták - mondta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. 

Mivel társai azt hitték, hogy a fiú már partra ért, s élelemért ment, két órát vártak rá, majd értesítették a szüleiket. A rendőrség a bejelentést követően azonnal megkezdte a kutatást a fiatalok által megjelölt területen, de az esti-éjszakai keresés eredménytelen volt. A speciális mentők búvárai szerdán a parttól mintegy 20-30 méterre találták meg a holttestet - tette hozzá R. Szabó Ágnes.

Hirdetés
hvg360 Lengyel Tibor 2025. április. 24. 19:00

Nem múlt el magától Magyar Péter egotripje, ezért is mondhatja azt Orbán, hogy „a hagyományos politika nem biztos, hogy elég a győzelemhez”

Orbán Viktor mára felismerte a Tisza jelentette veszélyt, ezért nyit új kommunikációs csatornákat: a Hont-interjú után elment egy lakossági fórumra, ahol ugyan nem poloskázott, de „balsorsnak” minősítette Magyarékat, és beszélt arról is, meddig lesz Magyarország az EU-ban, valamint rácsodálkozott az internetre is. Kielemeztük a kormányfő olykor standupos elemekkel tűzdelt, erős kijelentéseit.