2010. április. 01. 18:23 MTI Utolsó frissítés: 2010. április. 01. 18:24 Itthon

Nemzetközileg körözött fegyvercsempészt fogtak el Ártándnál

Nemzetközi körözés alatt álló fegyvercsempészt fogtak el az ártándi határátkelőnél a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság és a Bihor Megyei Rendőr-főfelügyelőség csütörtöki közös akciójában

A román állampolgárságú férfi ellen Olaszországban adtak ki elfogatóparancsot gyilkosság miatt, valamint fegyverek és robbanóanyagok csempészete miatt, ellene a román hatóságok indítanak eljárást - közölte Eugen Boc rendőr ezredes, a Bihor Megyei Rendőr-főfelügyelőség rendészeti igazgatója a két szerv közös munkáját értékelő sajtótájékoztatón Debrecenben.

Hirdetés
hvg360 Matalin Dóra - Hamvay Péter 2025. május. 02. 19:30

Mitől lesz finom a főzelék, milyen vendégektől borul ki Sárközi Ákos, és van-e itthon jó és olcsó alapanyag?

Mit értenek sokan félre a gluténmentességben? Hogyan lehet kikeveredni a főzeléktraumákból? Melyik alapanyagokat utálják legjobban a magyarok? Szuvidáljunk, vagy kövessük nagyanyáink módszereit? És miért nem szabad soha válaszolni Sárközi Ákos kérdéseire az éttermében? A Michelin-csillagos séf, Szatmári Ferenc gasztroblogger és Horváth Judit gasztroíró, receptfejlesztő volt a HVG Címlapsztori vendége.