Eltűnt gyereket keresnek a Jászságban
A lakosság segítségét kérve keresi a rendőrség azt a gyereket, aki egy hónapja tűnt el Jászapátiból - értesült a HavariaPress.
A Jász-Nagykun-Szolnok megyei településen élő, 14 éves Turai Norbert szeptember 4-én délelőtt távozott el otthonából, azóta semmilyen életjelet nem adott magáról, s a felkutatására tett intézkedések sem vezettek eredményre.
A keresett fiú 150-155 cm magas, vékony testalkatú, vékony arcú; haja rövid, fekete színű, szeme barna. Orra, szája átlagos, testén sem műtéti heg, sem szemölcs vagy anyajegy nincs. Eltűnésekor fekete pólót, fekete rövidnadrágot, és fehér színű, Adidas márkájú sportcipőt viselt.
A rendőrség kéri, hogy aki a személyleírás alapján felismerni véli a fiút, vagy bármit tud hollétéről, értesítse a Jászberényi Rendőrkapitányságot, vagy hívja az ismert rendőrségi segélyvonalak bármelyikét.