2007. május. 23. 18:45 MTI Utolsó frissítés: 2007. május. 23. 18:43 Itthon

A gyermekek ingyen utazhatnak a gyereknapon

A gyermekek ingyen utazhatnak a BKV járatain gyermeknapon - közölte a Városüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Főpolgármester-helyettesi Iroda.

A közlemény szerint Hagyó Miklós, a városüzemeltetésért és vagyongazdálkodásért felelős főpolgármester-helyettes intézkedése alapján május 27-én, vasárnap 0 és 24 óra között a gyermekek és minden 10 éven aluli gyermek felnőtt kísérői - gyermekenként legfeljebb két fő - a BKV valamennyi vonalán díjfizetés nélkül
utazhatnak.
   
A közlemény felhívja a figyelmet arra, hogy a BKV Zrt. által üzemeltetett - a Boráros tér és Római part között közlekedő - hajókon is fizetés nélkül utazhatnak a 14 éven aluliak, itt azonban a kísérőkre nem vonatkozik a kedvezmény.
Hirdetés
Élet+Stílus hvg.hu 2025. május. 07. 20:00

Kösz, jól: A merevedési zavar tünet, nem betegség

Ki érzékeny a szexuális kudarcra? Mi a szexuális egészség? Milyen mindennapi dolgok befolyásolják a reprodukciós képességet? Baj, ha kevesebbet szexelnek a fiatalok? Tényleg árt a kerékpározás, a kontaktsport, vagy a szauna? A spontán szex a legjobb? Ezekről a témákról is szó esett a HVG egészségpodcastjának legújabb adásában.