Bűnügy MTI / hvg.hu 2015. július. 13. 17:28

Megégett férfit húztak ki a Dunából a XXII. kerületben

Megégett testének nagy része, így kerülhetett a Dunába egy férfi a főváros XXII. kerületében.

Az MTI szerint a mentők igyekeztek stabilizálni a férfi állapotát.

Mást egyelőre nem tudni az esetről, nincs hír arról sem, életben van-e a férfi. A hvg.hu keresi az ügyben a mentőszolgálatot.

MTI/Mihádák Zoltán
MTI/Mihádák Zoltán

A BRFK sajtóosztályától az Origónak azt a tájékoztatást adták, hogy "a kiékező rendőrök bűncselekményre utaló jeleket nem találtak", vagyis ki lehet zárni azt, hogy a férfit fel akarták gyújtani. 

Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.