2015. július. 02. 12:25 hvg.hu Utolsó frissítés: 2015. július. 02. 14:58 Baleset

Elektromos kisüléstől sérült meg egy munkás Óbudán

Fúrás közben megsérült egy kábelalagút építkezésen Budapesten, a Bécsi útnál. Egy munkás elektromos kisülés miatt megsérült, a mentők kórházba vitték – közölték a katasztrófavédelemtől.

Az óbudai hivatásos tűzoltók a Bojtár utca közelében egy rövid időszakra száz méter sugarú biztonsági zónát jelöltek ki, a forgalmat leállították, a Bécsi út érintett szakaszát lezárták.

A tűzoltók veszélyes értéket nem mértek a helyszínen, a lezárást így megszüntették, félpályán megindulhatott a forgalom.

Hirdetés
hvg360 Bábel Vilmos 2025. február. 17. 12:36

Nemzetközi hekkercsoport törte fel a Nemzeti Régészeti Intézet szervereit, érzékeny tervekhez juthattak hozzá

Hekkerek blokkolták a Nemzeti Régészeti Intézet szervereit – tudta meg a HVG. Nem tudni pontosan, milyen szerverekhez férhettek hozzá, az intézetnél jelenleg az adatok visszaállítása zajlik. Az biztos, hogy a munkatársak nem tudnak dolgozni, állnak a régészeti feltárások és így azok a beruházások is, amelyek megkezdéséhez előzetes feltárásokra van szükség.