Ingatlan hvg.hu 2024. november. 29. 14:01

Lázár János anyukája minőségi változást ért el a vasútnál: a miniszter már sárból építkezik

A közlekedési miniszter már nem sz.rból, hanem sárból épít várat.

„Ilyen unortodox ötletekre van szükség ahhoz, hogy sárból várat építhessünk. (Anyukám szólt, hogy ne beszéljek csúnyán.)” Ezzel osztotta meg a Facebookon Lázár János közlekedési miniszter a MÁV tervét, miszerint a nagy vasútállomások egyes részeit a felújításért cserébe bérletbe adja.

Nem volna meglepő, ha Lázárra valóban rászólt volna az anyukája. A vasúti közlekedés területén végzett feladatát a közelmúltban több alkalommal – egyszer az Országgyűlésben is – úgy jellemezte, hogy „sz.rból kell várat” építenie.

Anyázásig, szarozásig fajult a vita a vasút állapotáról Hadházy és Lázár között

A független képviselő anyázott, a miniszter szerint neki szarból kell várat építeni. Hadházy riposztja: nem muszáj, el is lehet húzni. Végül hozzászólt Vitézy Dávid is.

A HÉV-ek tervezett járatritkítása kapcsán kialakult vitában pedig azt írta: „Úgy látom, hogy néhány aberrált, belvárosi, libsi gyereknek megártott a túl sok szívás a hétvégén, és ezért aztán hallucinációik vannak a HÉV-vel, meg úgy általában a világgal kapcsolatban.”

Vitézy Dávid fővárosi képviselőt megnevezve pedig különösen erőset írt: „Aki ugyanis a hazugságokban az élen jár; aki elveszítette a főpolgármester választást, pedig minden segítséget megkapott ahhoz; aki most, a Fidesz után Magyar Péter s.ggét nyalja, nem lehet tárgyaló fél.”

Lázár János nekiment Vitézynek: „Aki most, a Fidesz után Magyar Péter seggét nyalja, nem lehet tárgyaló fél”

Az építési és közlekedési miniszter a HÉV-ek tervezett ritkításáról szóló cikkünkre reagált.

Tudatos otthon
Hirdetés
Élet+Stílus hvg.hu 2025. január. 06. 17:00

Mit tud az ájurvédikus gyógyítás, hogy ilyen sokan hisznek benne?

Nem várt fordulatként, indiai utazásának következményeként, Orbán Viktor nevét egyszer csak egyszerre kezdtük el emlegetni az ájurvédával, az indiai hagyományos orvoslással. Az ígéret, hogy az ájurvéda nagy hangsúlyt fektet a megelőzésre és az egyensúly helyreállításával gondoskodik az egészség megőrzéséről, vonzónak tűnik a nyugati világban is. Az Indiában több ezer évre visszatekintő gyógyászati rendszer ígéreteit ugyanakkor nem igazolja vissza a tudomány.