Az ingatlanértékesítő portálok és apróhirdetési oldalak sivár, katalógus szagú egyenkínálatát megtörve végre valaki komolyan vette azt a feladatát, hogy szeretné jól eladni az eddigi lakását. A megfelelő vevőt keresni ugyanis nem pusztán számokkal és feltupírozott képekkel kell.
Ha lehet, attól most gyorsan tekintsünk el, hogy ez a lakás hol van, mert igazából egy 58 milliós irányárral meghirdetett, több mint 110 négyzetméteres, felújított lakás a fővárosban nem éppen mondható kiugróan drága ajánlatnak. Ami viszont igen, az az, amilyen alapossággal, könnyedséggel és egyszerűséggel képes volt elérni a hirdető azt, hogy egy kis (na jó, nem is olyan kis) ékszerdobozt lásson bele a hirdető által "kinőtt" ingatlanba minden bámészkodó.
Sőt, nemcsak, hogy belelásson, de az eladó a környék, a ház és a lakás történetét is külön részben meséli el. Főként utóbbi esetében a pontos paramétereket is megadja, de összességében mégis inkább a hangulatot ragadja meg, azt, amit a komoly vételi szándékkal ingatlanok után kajtató is csak komoly belelátó képességgel szokott a helyszínbe álmodni. Ehhez hozzájárul az is, hogy a fotókat nem a tér és a látvány vizuális tuning nyújtotta lehetőségek maximális kihasználása érdekében készítették.
Az környezet hangulatát akarták visszaadni. Látható, mennyivel komolyabb emóciós töltet ez, mint az apróhirdetéssé és Excel-tábla kitöltéssé degradált ingatlanhirdetések!
Egyre jobban megérheti inkább eltárolni a napelemmel megtermelt áramot
Rövid távon jó módszer a szolgáltatói hálózatos adok-kapok, de hamarosan a tárolásos módszerrel is érdemes lesz megbarátkoznia a napelemeseknek, hiába drágább a tároló egység előállítása és karbantartása.