Ingatlan hvg.hu 2013. szeptember. 16. 10:54

Milliárdokért veri dobra házát Jon Bon Jovi – fotók

Majdnem 40 millió dollárért, több mint mint kilencmilliárd forintért árulja New York-i lakását Jon Bon Jovi. Az amerikai énekes 700 négyzetméteres lakásában saját moziterem és fatüzelésű kandalló is található.

Majdnem 40 millió dollárért, több mint mint kilencmilliárd forintért árulja New York-i lakását Jon Bon Jovi – írja a Blikk. Az amerikai énekes 700 négyzetméteres lakásában saját moziterem és fatüzelésű kandalló is található (fotók).

Az ingatlanban összesesen három, összesen 278 négyzetméteres terasz is található, amelyek egyikén a nyugalom szigetét rendezték be, középen egy hatalmas Buddha-szoborral, csodálatos növényekkel. 

Tudatos otthon
Hirdetés
hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.