Élet+Stílus hvg.hu 2022. augusztus. 09. 11:01

Anne Heche lélegeztetőgépre került, kómában van, és kritikus az állapota

A színésznőnek olyan égési sérülései is vannak, amelyek miatt még műteni kell.

Anne Heche múlt heti karambolja után rossz híreket közölt az állapotáról a szóvivője: a színésznő kómába esett, és kritikus állapotban van. Anne Heche súlyos tüdősérülést is szenvedett, ami miatt gépi lélegeztetést igényel. Emellett égési sérülései miatt műtét is vár a színésznőre – írja az NBC.

Anne Heche színész, többek között a Hat nap, hét éjszaka, a Fedőneve: Donnie Brasco és a Barátom, Dahmer sztárja a múlt héten Los Angelesben autójával először neki hajtott egy lakóépület garázsának, majd kitolatott, továbbhaladt, de rövidesen belehajtott egy családi házba, amely ettől ki is gyulladt. Heche képviselője akkor még arról számolt be, hogy a színésznő állapota stabil.

A színésznőtől vérmintát vettek, azt vizsgálják, hogy állt-e a baleset idején kábítószer- és alkohol befolyása alatt.

„Szerencsés, hogy életben van" - hosszú felépülés vár Anne Heche-re

A színésznő múlt héten karambolozott, az állapota a legfrissebb hírek szerint stabil, de hosszú időbe telik, mire felépül.

hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.