Élet+Stílus hvg.hu 2022. február. 21. 09:50

Verseny közben megfagyott a pénisze az egyik finn sífutónak az olimpián

Amikor elkezdett felengedni, a fájdalom elviselhetetlen volt – mondta Remi Lindholm.

Hiába rövidítették le a férfi 50 kilométeres sífutást 30 kilométerre a mínusz 20 Celsius-fok körüli hideg miatt szombaton, ez sem segített a finnek olimpikonján, aki a verseny után elmondta: az iszonyatos hidegben megfagyott a pénisze. Remi Lindholm nagyjából egy óra 16 percet töltött el az iszonyatos hidegben és fagyos szélben. „El tudják képzelni, melyik testrészem volt fagyott, amikor célba értem. Életem egyik legrosszabb versenye volt. Csak azért küzdöttem, hogy túl legyek rajta” – mondta a futam után.

A vékony síruhák és aláöltözetek, valamint az arcot és fület takaró darabok nem igazán védtek ebben a hidegben. Lindholm a verseny után kénytelen volt melegítő párnával felmelegíteni a péniszét. „Elviselhetetlen volt a fájdalom, amikor elkezdett felengedni” – mondta. Az érzés feltehetően ismerős volt számára, hiszen korábban egy másik versenyen, a finnországi Rukában is előfordult vele hasonló fájdalmas incidens.

Még több Élet + Stílus a Facebook-oldalunkon, kövessen minket:

hvg360 Rácz Gergő 2025. március. 13. 19:48

A kormány akkor tiltja be, amikor már magától is megdögleni látszik a műhús

Könnyen lehet, hogy végnapjait éli a piaci csodának indult mesterséges húspiac: amíg a műhúsoknál továbbra is várat magára az áttörés, a növényi alapú alternatívát gyártó cégeknél rövid időn belül töredékükre estek a részvényárak. A folyamatnak több oka van, a piaci szereplők ezzel együtt optimisták, és a bátor befektetőknek a mostani szintek akár jó belépési pontot is jelenthetnek, ha épp akad elkölteni való pénzük. Lehet, hogy hazai célpontokat nem találnak, mivel a kormány újonnan bejelentett tervei szerint a teljes szegmenst betiltaná.