Élet+Stílus hvg.hu 2018. június. 11. 07:38

Rendőri felvezetést kapott a vajúdó nő

Rendőrök segítettek neki idejében bejutni a kórházba.

Egy férfi kért segítséget vasárnap este fél tízkor Budapest II. kerületében, a Szilágyi Erzsébet fasor és a Pasaréti utca kereszteződésénél az arra járőröző rendőröktől, mert várandós feleségénél megindult a szülés, és nem értek volna be időben a belvárosi kórházba.

A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály járőrei megkülönböztető jelzést használva biztonságosan felvezették a házaspár autóját a kórházig.

hvg360 Nemes Nikolett 2025. május. 04. 19:30

Radnay Csilla: Amikor bajszos, hatvanas, pocakos gőg kezd el üvölteni körülöttem, arra nagyon érzékenyen reagálok

Bizonyos körökben a #metoo mozgalom javított a női alkotók helyzetén, közben azonban olyan politikai elit ül a fejünkön, ahol feleségek esnek át vak komondorokon, és a kiindulópont még mindig az, hogy férfinak lenni felsőbbrendű helyzet – mondja Radnay Csilla színésznő. Miért mindennapi társa a halál gondolata, és mikor érzett akkora kiégést, hogy csaknem elhagyta a pályát? Mit kezd szakmája megosztottságával? Erről is beszélgettünk a színésznővel a nemrég bemutatott, Védőháló című darab kapcsán, amely egy öngyilkosság történetét dolgozza fel.